Terminarz Regionalnej Ligi Piłki Nożnej Halowej -Papowo Biskupie 2009/2010
18 listopada 2009 roku
17 : 30 Kasztelan Papowo Biskupie – Gladiatorzy Cepno 13:1
Bramki: K- D. Sadowski 6 , Stopikowski 3 , Szarafiński 2 , Karbownik , Grabowski M.; GC- Ziemecki.
18 : 10 PSP Chełmno – Zegartowice Squad 6:3
Bramki: PSP- Chyliński 2 , Gross 2, Olewniczak, Guzek -Z- Tarka 2 , Zacharek
18 : 50 Albatrosy – Sokół Grzywna 3:9
A- Bukowski 2 , Poliński ; SG – Mądrzejewski 2, Dittman 2 , Szczygielski 2 ,Rybacki . Lipiński , Mulewski.
19: 30 Szynszyle – Stolno Team 21:0
Sz- Kozłowski 6, Banaś 3 , T . Gawarkiewicz 3 , Kurkierewicz 3, M . Gawarkiewicz 2, Przyborowski 2, Piłat , Kurowski
25 listopada 2009 roku
17 : 30 Sokół Grzywna – Szynszyle 3:6
SG-Rentflejsz 2, Mądrzejewski; Sz- Gawarkiewicz Tomasz 2, Kozłowski 2, Piłat, Kurkierewicz
18: 10 Gladiatorzy Cepno – Stolno Team 6:8
GC- Dobek 2, Szczerbowski 2, Kilkiewicz, Łepek; ST- Ciesielski 2, Miraszewski M. 2, Ziółkowski M. 2, Kolasa, Aleksandrowicz
18 : 50 Zegartowice Squad – Albatrosy 7:1
ZS- Żurawski 3, Czajka 2, Kuras Paweł, Zacharek; A- Poliński
19 : 30 Kasztelan Papowo Biskupie – PSP Chełmno 3:4
KPB- Grabowski M. 2, Szpankiewicz; PSP- Chyliński 2, Olewniczak 2
2 grudnia 2009 roku
17 : 30 Szynszyle – Zegartowice Squad 2:3
Sz- Gawarkiewicz M., Gawarkiewicz T.; ZS-Żurawski, Czajka, Grdeń
18 : 10 Kasztelan Papowo Biskupie – Albatrosy 5:3
KPB-Szpankiewicz 3, Sadowski, Stopikowski;A- Chełmowski 2, Modliborski
18 : 50 PSP Chełmno – Gladiatorzy Cepno 9:1
PSP- Olewniczak 4, Adamczyk 2, Guzek, Rokoszewski, Zieliński;
G- Szczerbowski
19 : 30 Stolno Team – Sokół Grzywna 3:10
ST- Aleksandrowicz, Miraszewski M., Ziółkowski M.; SG- Rybacki 2, Mulewski 2, Lipiński 2, Szczygielski 2, Mądrzejewski, Dittmann
9 grudnia 2009 roku
17 : 30 Gladiatorzy Cepno – Sokół Grzywna 2:15
GC- Ziemecki 2; SG- Mądrzejewski 4, Rybacki 3, Szczygielski 2, Lipiński 2, Dejewski 2, Gajewski, Mulewski
18 : 10 Zegartowice Squad – Stolno Team 15:1
ZS- Kołodziej 5, Tarka 3, Dólny 3, Czajka 2, Lewandowski, Żurawski; ST- Ciesielski
18 : 50 Szynszyle- Kasztelan P.B. 5:5
Sz- Kozłowski 3, Gawarkiewicz T., Gawarkiewicz M.; KPB- Chyliński, Komuda, Szpankiewicz, Stopikowski, Karbownik
19 : 30 PSP Chełmno – Albatrosy 8:1
PSP- Kiełbasiewicz 2, Rokoszewski 2, Chyliński 2, Szczutkowski, Olewniczak; A- Modliborski
16 grudnia 2009 roku
17 : 30 Stolno Team – Kasztelan Papowo Biskupie 3:16
ST- Ciesielski, Miraszewski M., Aleksandrowicz; KPB- Grabowski M.5, Stopikowski 3, Chyliński 3, Sadowski 2, Karbownik 2, Szpankiewicz
18 : 10 Szynszyle – PSP Chełmno 5:1
Sz- Kozłowski 2, Piłat, Gawarkiewicz T., Kurkierewicz; PSP- Chyliński
18: 50 Albatrosy – Gladiatorzy Cepno 6:1
A-Modliborski 4, Bukowski, Trepkowski; GC- Szczerbowski
19 : 30 Sokół Grzywna – Zegartowice Squad 1:7
SG- Gajkowski; ZS- Dólny 3,Tarka 2, Czajka, Kołodziej
30 grudnia 2009 roku
17 : 30 Gladiatorzy Cepno – Zegartowice Squad 0:5 wo
18 : 10 Kasztelan Papowo Biskupie – Sokół Grzywna 4:3
KPB- Grabowski Sz. 3, Karbownik; SG- Rentflejsz, Szczygielski, Mulewski
18 : 50 PSP Chełmno – Stolno Team 10:4
PSP- Olewniczak 3, Rokoszewski 2, Guzek 2, Gross, Kiełbasiewicz, Klamiński; ST- Kolasa, Aleksandrowicz, Ciesielski, Ziółkowski M.
19 : 30 Albatrosy – Szynszyle 2:12
A- Modliborski, Chełmowski; Sz- Kozłowski 5, Gawarkiewicz M. 4, Gawarkiewicz T., Kurkierewicz, Kurowski
6 stycznia 2010 roku
17 : 30 Albatrosy – Stolno Team 10:7
A- Poliński 6, Bukowski 4; ST- Aleksandrowicz 3, Ziółkowski M. 2, Ciesielski, Miraszewski M.
18 : 10 Gladiatorzy Cepno – Szynszyle 0:5 wo
18 : 50 PSP Chełmno – Sokół Grzywna 5:4
PSP- Olewniczak 3, Gross, Chyliński; SG- Rentflejsz, Dejewski, Lipiński, Modrzejewski
19 : 30 Kasztelan Papowo Biskupie – Zegartowice Squad 5:3
KPB- Sadowski 2, Karbownik 2, Grabowski Sz.; ZS- Dólny 3
13 stycznia 2010 roku
17 : 30 Kasztelan Papowo Biskupie – Gladiatorzy Cepno 5:0 wo
18 : 10 PSP Chełmno – Zegartowice Squad 3:8
PSP- Brdek 2, Gross; ZS- Tarka 4, Dólny 2, Lewandowski, Czajka
18 : 50 Albatrosy – Sokół Grzywna 3:8
A- Poliński 2, Bukowski; SG- Rentflejsz 3, Szczygielski 2, Dejewski, Lipiński, Mądrzejewski
19: 30 Szynszyle – Stolno Team 14:2
Sz- Kozłowski 4, Kurkierewicz 3, Górski D. 3, Przyborowski 2, Banaś, Gawarkiewicz M.; ST- Ziółkowski M., Ciesielski
20 stycznia 2010 roku
17 : 30 Sokół Grzywna – Szynszyle 3:6
SG-Rentflejsz 2, Dejewski; Sz- Kozłowski 3, Gawarkiewicz M. 2, Górski P.
18 : 10 Zegartowice Squad – Albatrosy 9:5
ZS- Czajka 4, Tarka 2, Dólny 2, Kuras P.; A- Gimiński M. 2, Chełmowski, Bukowski, Poliński
18:50 Kasztelan Papowo Biskupie – PSP Chełmno 8:4
KPB- Grabowski M. 3, Szpankiewicz 2, Karbownik, Sadowski, Stopikowski; PSP- Gross 4
19:30 Gladiatorzy Cepno- Stolno Team 0:5 wo
27 stycznia 2010 roku
17 : 30 Szynszyle – Zegartowice Squad 7:3
Sz- Górski D. 4, Kurkierewicz 2, Kurowski; ZS- Żurawski, Tarka, Zacharek
18 : 10 Kasztelan Papowo Biskupie – Albatrosy 7:1
KPB- Grabowski M. 2, Sadowski D., Szpankiewicz, Karbownik, Modliborski - samobójcza; A- Modliborski
18:50 Stolno Team – Sokół Grzywna 0:11
SG- Mądrzejewski 4, Szczygielski 2, Mulewski 2, Rentflejsz 2, Lipiński
19 : 30 PSP Chełmno – Gladiatorzy Cepno 5:0 wo
Kolejka 11
3 lutego 2010 roku
17:30 Zegartowice Squad – Stolno Team 14:3
ZS- Dólny 7, Kołodziej 2, Żurawski 2, Tarka, Czajka, Kuras P.; ST- Miraszewski, Ciesielski, Ziółkowski
18 : 10 Kasztelan P.B. – Szynszyle 2:6
KPB- Grabowski M. 2; Sz- Górski D. 4, Gawarkiewicz, Kozłowski
18:50 PSP Chełmno – Albatrosy: 10:3
PSP- Olewniczak 4, Adamczyk 2, Kiełbasiewicz 2, Klamiński 2; A- Bukowski, Chełmowski, Modliborski
19 : 30 Sokół Grzywna- Gladiatorzy Cepno 5:0 wo
10 lutego 2010 roku
17 : 30 Stolno Team – Kasztelan Papowo Biskupie 3:9
ST- Ciesielski 3; KPB- Dudek 4, Sadowski 2, Szarafiński 2, Grabowski M.
18 : 10 Szynszyle – PSP Chełmno 3:2
Sz- Piłat, Kurkierewicz, Kurowski; PSP- Olewniczak 2
18:50 Sokół Grzywna – Zegartowice Squad 7:6
SG- Rentflejsz 4, Wojciechowski, Mulewski, Szczygielski; ZS- Kołodziej 3, Dólny 2, Tarka
19:30 Albatrosy – Gladiatorzy Cepno 5:0 wo
17 lutego 2010 roku
17:30 Kasztelan Papowo Biskupie – Sokół Grzywna 3:2
KPB- Grabowski M., Grabowski Sz., Stopikowski; SG- Rentflejsz, Lipiński
18 : 10 PSP Chełmno – Stolno Team 13:2
ST- Ziółkowski M., Miraszewski M.; PSP- Chyliński 5, Brdak 3, Tomczak 2, Kiełbasiewicz, Adamczyk, Leśniak
18 : 50 Albatrosy – Szynszyle 6:12
A- Bukowski 2, Modliborski 2, Poliński, Trepkowski; Sz- Kozłowski 3, Kurowski 3, Banaś 3, Gawarkiewicz M. 2, Gawarkiewicz T.
19 : 30 Gladiatorzy Cepno – Zegartowice Squad 0:5 wo
24 lutego 2010 roku
17 : 30 Albatrosy – Stolno Team 4:4
ST- Miraszewski 2, Ciesielski, Bukowski sam.; A- Chełmowski, Bukowski, Trepkowski, Modliborski
18 : 10 PSP Chełmno – Sokół Grzywna 5:1
PSP- Olewniczak 3, Kiełbasiewicz, Adamczyk; SG- Mądrzejewski
18 : 50 Kasztelan Papowo Biskupie – Zegartowice Squad 6:4
KPB- Grabowski Sz., Sadowski, Chyliński, Stopikowski, Szarafiński; ZS- Tarka 3, Michaelis
19 : 30 Gladiatorzy Cepno – Szynszyle 0: 5 wo
1. SZYNSZYLE 14 37 109:32
2. KASZTELAN P. B. 14 34 91:42
3. PSP CHEŁMNO 14 30 93:42
4. ZEGARTOWICE SQUAD 14 27 84:51
5. SOKÓŁ GRZYWNA 14 21 82:49
6. ALBATROSY 14 10 53:103
7. STOLNO TEAM 14 7 45:153
8. GLADIATORZY CEPNO 14 0 11:96
29- Radosław Kozłowski( Szynszyle)
23- Adam Olewniczak ( PSP Chełmno)
22- Mateusz Dólny ( Zegartowice Squad)
19- Marcin Tarka ( Zegartowice Squad)
17- Michał Grabowski, Dariusz Sadowski ( Kasztelan)
16-Dariusz Rentflejsz ( Sokół Grzywna)
15- Dawid Mądrzejewski ( Sokół Grzywna)
13- Michał Gawarkiewicz ( Szynszyle), Jacek Chyliński ( PSP Chełmno), Daniel Bukowski( Albatrosy)
12- Kamil Kurkierewicz ( Szynszyle), Piotr Szczygielski ( Sokół Grzywna), Paweł Czajka ( Zegartowice Squad), Karol Poliński, Przemysław Modliborski ( Albatrosy), Krystian Ciesielski( Stolno Team)
Składy drużyn
Zegartowice Squad : Rafał Pawłowski, Marcin Tarka, Jarosław Lewandowski, Mateusz Kuras, Mateusz Dólny, Paweł Czajka, Paweł Kuras, Łukasz Żurawski, Bartosz Michaelis,Tomasz Kołodziej, Tomasz Drążkowski, Tomasz Zacharek
Szynszyle: Adrian Schmidt , Marcin Kurowski , Radosław Kozłowski, Tomasz Przyborowski , Paweł Piłat , Artur Banaś , Sławomir Karczewski , Kamil Kurkierewicz, Tomasz Gawarkiewicz, Michał Gawarkiewicz, Dawid Górski, Paweł Górski
Sokół Grzywna: Mariusz Rybacki , Dariusz Rentflejsz , Paweł Lipiński , Piotr Gajewski , Adam Mulewski , Dawid Mądrzejewski , Łukasz Substyk , Marian Wojciechowski , Mirosław Dejewski, Piotr Szczygielski , Piotr Czajkowski, Rafał Dittmann
PSP Chełmno : Adam Olewniczak , Adam Kiełbasiewicz , Tomasz Guzek , Rafał Szczutkowski , Michał Klamiński , Sławomir Leśniak , Bartosz Tomczak , Jacek Chyliński , Paweł Adamczyk , Piotr Gross , Radosław Zieliński , Sławomir Rokoszewski.
Gladiatorzy Cepno : Artur Cieślewicz , Krystian Łepek , Marcin Kocik , Wojciech Dobek , Mateusz Ziemecki , Maciej Łepek , Marcin Kilkiewicz , Radosław Lasota , Sebastian Wajda , Kamil Malinowski , Sławomir Szczerbowski , Damian Kozak
Albatrosy : Wojciech Chełmowski , Daniel Bukowski , Marek Dąbrowski , Patryk Strzyżewski , Karol Poliński , Arkadiusz Grabowski , Damian Trepkowski , Przemysław Modliborski, Michał Gimiński, Adrian Gimiński, Mateusz Pieniążek
Stolno Team : Mateusz Ziółkowski , Bartosz Ziółkowski , Michał Miraszewski , Damian Miraszewski , Dariusz Aleksandrowicz, Krystian Ciesielski , Wojciech Michalski , Rafał Paduch , Paweł Pudrzyński, Szymon Kolasa, Daniel Kołodziejek, Dawid Mikolski
Kasztelan Papowo Biskupie: Rafał Karbownik, Michal Grabowski, Karol Stopikowski, Dawid Szpankiewicz, Bartosz Dudek, Dariusz Sadowski, Paweł Szarafiński, Wojciech Komuda, Kamil Grochala, Dawid Chyliński, Andrzej Podlaszewski, Szymon Grabowski
Inna » Inne rozgrywki | ||||||||||||||||||||||||
|
dzisiaj: 10, wczoraj: 22
ogółem: 367 019
statystyki szczegółowe
|
Najbliższa kolejka 16 |